Buradasınız: Ana Sayfa  /  Kurumsal  /  Kalite Politikamız
Kalite Politikamız
Firmamız; Otomotiv sektöründe ve sanayisinde müşterilerini memnun edecek şekilde fiyat, zamanında teslim ve istenilen kalitede ürünlerini sunmayı amaç edinmiştir. Bu amaç için politikamız; İleri teknolojiyi yönetimde, üretimde ve kontrolde kullanmak İnsana ve çevreye duyarlı olmak, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek Tedarikçilerini gelişimini desteklemek Müşterilerden gelen talepleri, önerileri ve şikayetleri detaylı bir şekilde analiz ederek müşteri memnuniyeti adına gerekli çözümleri üretmek Müşteri taleplerini etik uygunluk doğrultusunda karşılamak ve memnuniyet seviyesini ön planda tutmak Çalışanını motive edip, sürekli eğitmek, yetkinliğini geliştirmek Sürekli iyileştirmeyi tüm proseslerde uygulamak Tüm süreçlerde risk bazlı yaklaşımı kullanarak sürekli iyileştirmeyi sağlamak Firma içi ve dışı etkin iletişimin sağlanması ve ekip çalışması ruhunu canlı tutmak Kalite hedefleri ve kuruluş bağlamımızın firmamızın stratejik yönüyle uyumlu olmasını sağlamak Kalite standartlarını ve yönetim sistemindeki çalışmaları bütün personel tarafından içselleştirmek ve kalite farkındalığı oluşturmak, Bilgi güvenliği gerekliliklerini yerine getirmek, müşteri bilgilerini /projelerini korumak ve 3. Şahıslar ile paylaşmamak Hata kaynaklarını ortadan kaldırmak için tüm çalışanların çözüme katılmasını sağlamaktır. Kanun ve yönetmeliklere uymak.

Hedefimiz
Müşterilerimizi, müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını daha iyi tanımaya özen göstermek ve tüm çalışanlarımızla birlikte onların memnuniyetini daha da arttırmaktır. Bu hedefe ulaşmak bize gurur ve onur verir.

Kalite Politikamız
Müşteri taleplerini ve Müşteri özel isteklerini zamanında, ekonomik şekilde ve doğru nitelikte ürünler üreterek karşılamak ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Hakkımızda
Üstek Makina, Türkiye'nin ve Dünya'nın en büyük markalarına özenli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vermektedir.
+90 (236) 314 4540
1922 Sokak No: 4 PK: 45400
Turgutlu OSB - Manisa / Türkiye
Hızlı Menü
Bizden Haberler
© 2017 Üstek Makina Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
Bilgi Merkezi            Kullanım Koşulları            Gizlilik Politikası
İletişim
İletişim Bilgilerimiz
Üretim Birimleri
Üretim Detaylarımız
Kalite
Kalite belgelerimiz
Ürünlerimiz
Neler yapıyoruz
Kurumsal
Kurumsal bilgilerimiz
Ana Sayfa
Üstek Makina
Ürün Çeşitlerimiz