Buradasınız: Ana Sayfa  /  Kurumsal  /  Gizlilik Politikası
Üstek Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. Gizlilik Politikasına aşağıda yer verilmiştir.

Bu gizlilik ilkeleri Üstek Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından, ustekmakina.com'un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler ustekmakina.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta vb.) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız.

Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunabilir ustekmakina.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Güvenlik Önlemleri

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1. SSL Güvenlik Sertifikası (Secure Socket Layer) ile kredi kartı bilgileriniz enkode edilerek bankamıza iletilir. Bu bilgiler bankamız veritabanın da barındırılmaktadır.

2. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem her ne kadar bizim web sitemiz üzerinden gerçekleştiriliyor olsa da işlem sırasında kredi kartı bilgileriniz siz ile bankamız arasında gizli tutulmaktadır.

Düzenleme & Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm kişisel bilgilerini dilediğinde değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

İletişim Bilgilerimiz

www.ustekmakina.com / Üstek Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.

1922 Sokak No: 4 PK: 45400 Turgutlu
Organize Sanayi Bölgesi - Manisa / Türkiye
Tel: +90 (236) 314 4540 Fax: +90 (236) 314 6648
Bilgi İçin: info@ustekmakina.com
Hakkımızda
Üstek Makina, Türkiye'nin ve Dünya'nın en büyük markalarına özenli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vermektedir.
+90 (236) 314 4540
1922 Sokak No: 4 PK: 45400
Turgutlu OSB - Manisa / Türkiye
Hızlı Menü
Bizden Haberler
© 2017 Üstek Makina Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
Bilgi Merkezi            Kullanım Koşulları            Gizlilik Politikası
İletişim
İletişim Bilgilerimiz
Üretim Birimleri
Üretim Detaylarımız
Kalite
Kalite belgelerimiz
Ürünlerimiz
Neler yapıyoruz
Kurumsal
Kurumsal bilgilerimiz
Ana Sayfa
Üstek Makina
Ürün Çeşitlerimiz